Oliver's Crunchy Bites traškūs šunų skanėstai 0.5kg

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 690
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Traškus ir neriebus užkandis šunims.

 • OLIVERS turi platų pasirinkimą natūralių kramtalų ir skanėstų, puikiai tinkančių šunims, turintiems jautrų skrandį. Įvairūs užkandžiai sudaro nemažą dalį šuns kasdienio maisto raciono, todėl renkantis svarbu atsižvelgti į sudėtį bei skanėstų apdorojimo būdą. OLIVERS siūlo džiovintus bei keptus kramtalus, be papildomo cheminio apdorojimo, be papildomų kvapiklių ar skonio stipriklių. Rūpindamiesi keturkojų gerove, jų produkciją siūlome ir savo klientams.


  Be papildomų vitaminų ir mineralų įsisavinimo, kramtalai taip pat šunims padeda nusiraminti, tai yra puikus užsiėmimas ilgesniam laikui, o jauniems šuneliams padeda nukreipti dėmesį nuo namuose esančių daiktų, kuriuos jie mielai pagraužtų. Augantiems šunims kramtymas ir graužimas padeda tinkamai formuotis dantims, žandikauliui bei raumenims. Taip pat, kramtalai yra puikus pasirinkimas prevencijai prieš dantų apnašas.
   

  Skanūs ir traškūs sausainiai gali padėti sumažinti dantų akmenų susidarymą. Tinka mažų ir vidutinių veislių šunims. 4cm ilgio neriebus užkandis.

  Sudėtis: grūdai, mėsa ir mėsos produktai, daržovių produktai, aliejai ir riebalai, mineralai.
  Analitinės sudedamosios dalys: Baltymai 23%, Riebalai 6%, Drėgnis: 10%, Žali pelenai 6%, Žalios skaidulos 2,5%.

  Rekomenduojama naudoti kaip kasdienį užkandį arba atlygį visų veislių šunims, tarp pagrindinių šėrimų. Visada būtina šalia pastatyti dubenėlį šviežio geriamojo vandens. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  SOCIALINĖ MEDIJA