Oliver's Beef Strips vytintos jautienos kramtalas šunims 200g

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 800
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  100% natūralus, neriebus vytintos jautienos skanėstas.

 • OLIVERS turi platų pasirinkimą natūralių kramtalų ir skanėstų, puikiai tinkančių šunims, turintiems jautrų skrandį. Įvairūs užkandžiai sudaro nemažą dalį šuns kasdienio maisto raciono, todėl renkantis svarbu atsižvelgti į sudėtį bei skanėstų apdorojimo būdą. OLIVERS siūlo džiovintus bei keptus kramtalus, be papildomo cheminio apdorojimo, be papildomų kvapiklių ar skonio stipriklių. Rūpindamiesi keturkojų gerove, jų produkciją siūlome ir savo klientams.


  Be papildomų vitaminų ir mineralų įsisavinimo, kramtalai taip pat šunims padeda nusiraminti, tai yra puikus užsiėmimas ilgesniam laikui, o jauniems šuneliams padeda nukreipti dėmesį nuo namuose esančių daiktų, kuriuos jie mielai pagraužtų. Augantiems šunims kramtymas ir graužimas padeda tinkamai formuotis dantims, žandikauliui bei raumenims. Taip pat, kramtalai yra puikus pasirinkimas prevencijai prieš dantų apnašas.

   

  Skanus neriebus vytintos jautienos skanėstas patiks Jūsų augintiniui, naudojamas kaip kasdienis užkandis arba atlygis visų veislių šunims. Padės sumažinti dantų akmenų susidarymą.

  100% natūralus skanėstas su dideliu kiekiu mėsos baltymų be dirbtinių aromatinių priedų ir dažiklių.

  Sudėtis: 100% mėsa, džiovinta jautiena.
  Analitinės sudedamosios dalys: Baltymai 72%, Riebalai 11%, Pelenai11%, Drėgnis 9%, Celiuliozė <1%.
  Šėrimas: Rekomenduojama naudoti kaip kasdienį užkandį arba atlygį visų veislių šunims, tarp pagrindinių šėrimų. Visada būtina šalia pastatyti dubenėlį šviežio geriamojo vandens.
  Laikymo sąlygos: laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Atidarius vėl sandariai uždaryti. Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. 
    

 • Prenumeruok ir laimėk

  SOCIALINĖ MEDIJA