Kurgo Wander Hammock užklotas automobiliui

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Spalva Kiekis Pirkti
  Kaina 6900
  Juoda Išparduota. Susisiekite
  Pilka
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
 • Saugumas: kiekvienas šeimininkas kelionėje su šuniu nori jaustis saugiai. Kurgo "Wander Hammock" užtiesalas užtikrina saugumą, nes apsaugo vairuotoją nuo incidento - šuniui šuolio į vairuotojo pusę. Neslidinėjantis užtiesalas tvirtinasi prie sėdynių fiksatorių, o jame gulintis šuo gali keliauti ilgiausiose kelionėse be rizikos. Maksimaliam saugumui rinkitės Kurgo automobilio diržą.

  Komfortas: Kurgo Wander Hammock užtiesalas šunims padengtas specialia atsparia drėgmei ir dėmėms lengvai išsivalančia danga. Ši danga taip pat neleidžia vandeniui patekti po užtiesalu, todėl kelionė su augintiniu būna maloni ir saulėtą vasarą, ir lietingą rudenį. Kam skirti laiką mašinos valymui ir siurbimui, jei išsipurvinusį Kurgo užtiesalą nuvalysite keliais rankšluosčio nubraukimais. Įsigydami Kurgo įsigyjate kiekvieną apgalvotą detalę, todėl nenaudojamam užtiesalui susipakuoti pridedamas transportavimo krepšys. Atitraukus užtiesale įmontuotą užtrauktuką keliauti su augintiniu bus patogu ir keleiviams.

  Universalumas: suderinamas su visais lengvųjų automobilių modeliais. Visureigiams rekomenduojamas platesnis užtiesalo modelis.

  Savybės:

  • Neperšlampamas, dėmėms atsparus ir skalbiamas mašinoje;
  • Išmatavimai (plotis x ilgis): 139 cm x 142 cm.
  • Pro užtiesalo angas galima ištaukti saugos diržus, tvirtinti šunų diržus ar vaikiškas kėdutes;
  • Perkyrimas keleiviui, jei reikia keliauti šalia šuns.

  Kurgo „Wander Hammock“ kabinamas tarp priekinių ir galinių sėdynių ir apsaugo, kad šuo neužliptų ar neperšoktų į priekinę eilę. Užtiesalas stabiliai tvirtinasi 8 tvirtinimo taškais ir neslidinėja.

  Prieš įsigydami užtiesalą išsimatuokite galinės automobilio sėdynės matmenis, kad įsitikintumėte, jog užtiesalas ją padengs.

 • Prenumeruok ir laimėk

  SOCIALINĖ MEDIJA