Dažniausiai užduodami klausimai

 • 1. Kokios RUFF.LT užsakymų pristatymo sąlygos?

  1.1. siuntimas į LP Express ar Omniva paštomatus visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją). Pristatymo į paštomatą kaina - 3€, užsakymus virš 50€ į paštomatą pristatome nemokamai.

  Raskite artimiausią paštomatą: LP Express ir Omniva.

  1.2. siuntimas per Venipak kurjerių tarnybą visoje Lietuvoje per 2 - 3 d.d. Pristatymo kaina - 4€, užsakymus virš 50€ su Venipak siunčiame nemokamai. Siuntimas į Kuršių Neriją apmokestinamas atskiru susitarimu.

  2. Noriu konsultacijos dėl prekės. Kur kreiptis?

  Prekių įsigijimo klausimais maloniai kviečiame kreiptis el. paštu ruff@ruff.lt arba telefonu 8 610 27640

  3. Kaip galiu apžiūrėti prekes prieš jas įsigyjant?

  Prekes iš anksto sutartu laiku apžiūrėti galite adresu Daugėliškio 32A, Vilnius. Taip pat maloniai kviečiame pasižiūrėti video medžiagą, kurią stengiamės pateikti prie kiekvienos prekės ir įsitikinti prekės išvaizda nuotoliniu būdu.

  4. Kokios prekių gražinimo sąlygos?

  Gavę nekokybiškas ar sugadintas prekes turite teisę prašyti prekes pakeisti tinkamomis arba grąžinti pinigus. Gavę nekokybišką prekę, prekę su gamybos defektu ir norėdami ją grąžinti prašome informuoti mus el. paštu ruff@ruff.lt per 2 dienas nuo prekių pristatymo dienos. Prekes grąžinti galite tik nepažeidę pakuotės ir pilnos komplektacijos. Kokybiškos, nenaudotos, originalioje pakuotėje prekės gali būti gražintos per 14 dienų nuo prekės gavimo. Gražinimu ir jo išlaidomis rūpinasi pats pirkėjas. Visos gražinimo sąlygos plačiau aprašytos gražinimo puslapyje.

  5. Kas yra "Rekso Akademija"?

  "Rekso Akademija" - tai RUFF.LT steigėjų, "Rekso" šunų mokyklos projektas, skirtas aktualiems klientams dalintis patirtimi naudojantis įsigytą produkciją. Į "Rekso Akademiją" maloniai pakviesime visus RUFF.LT klientus, įsigijusius bet kokios vertės prekę. "Rekso Akademiją" rasite šioje nuorodoje

 • Prenumeruok ir laimėk

  SOCIALINĖ MEDIJA